Novinky

15.04.2024 07:15
Dorost opět prohrál, tentokrát na hřišti týmu Družba Suchdol 2:6. ZÁPIS O UTKÁNÍ
09.04.2024 06:22
Dorost překvapivě ztratil. Na "domácí" půdě v Dobřichově prohrál s týmem Ostrá+Lysá brankou z 90. minuty 0:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
03.04.2024 09:27
Dorost zvítězil i ve druhém jarním kole, na hřišti týmu Zruč+Ledeč zvítězil 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
24.03.2024 07:29
Dorost porazil v prvním jarním kole na domácím hřišti Jestřábí Lhotu 4:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ
13.11.2023 06:13
Dorostenci totálně vyhořeli v posledním podzimním kole na hřišti Velimi, kde prohráli 0:8. ZÁPIS O UTKÁNÍ
06.11.2023 08:21
Dorost zvítězil v Krakovanech 4:2. ZÁPIS O UTKÁNÍ
30.10.2023 07:16
Dorost doma remízoval s mužstvem Čelákovic 3:3. ZÁPIS O UTKÁNÍ
23.10.2023 07:55
Dorost prohrál na hřišti Českého Brodu, který v sezóně neztratil ještě ani jeden bod, 1:5. ZÁPIS O UTKÁNÍ
17.10.2023 06:35
Dorost porazil na domácím hřišti Velký Osek 4:1, když ve druhém poločase obracel výsledek 0:1 z prvního poločasu. ZÁPIS O UTKÁNÍ
08.10.2023 12:01
Dorost remízoval na hřišti týmu Radošovice+Pacov 3:3, když ještě na začátku závěrečné desetiminutovky vedl 3:1. ZÁPIS O UTKÁNÍ